Zveme vás na konferenci EFEKTIVNÍ LOGISTIKA – registrujte se nyní!

Autonomní vozík Agilox od společnosti 4IGV na MSV 2022

Naše společnost 4IGV se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se uskutečnil v termínu 4. - 7. 10. 2022. Představili jsme na něm inteligentní autonomní vozík Agilox ONE, který byl hlavní „hvězdou“ naší expozice.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Expozice 4IGV byla na brněnském výstavišti velká. Velká byla i její návštěvnost. „Ukázky autonomní techniky přilákaly mnoho návštěvníků. S řadou z nich jsme navázali kontakt a řešíme možnosti implementace autonomních vozíků Agilox v jejich skladových a výrobních provozech. Stále více firem si totiž uvědomuje, že automatizace intralogistiky přináší řadu výhod, například úsporu pracovní síly a výrazné zvýšení efektivity skladování,“ popisuje Radka Zobaníková, Business and marketing manager společnosti 4IGV.

Návštěvníky veletrhu jsme informovali o našich novinkách v oblasti automatizace intralogistiky. Zmiňovali jsme také, jaké úspory autonomní vozíky bez řidičů přinášejí v provozech.

Mohlo by vás zajímat...

Naše společnost 4IGV se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se uskutečnil 9. – 13. 10. 2023. Představili jsme možnosti automatizace...
Naše společnost 4IGV se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se uskutečnil v termínu 4. - 7. 10. 2022. Představili jsme na něm...